StockDiv למובייל

StockDiv

Active Member
כמה הערות:
כרגע מדובר בבטא בלבד. בדקתי על האמולטור (4.4.2) ועל המכשיר שלי (6.0.1), אני מקווה שלא יהיו בעיות הזויות במכשירים אחרים.

זה רק לאנדרואיד.

בגלל אי דיוקים בדיבידנדים בכל מה שקשור למניות שאינן בארה"ב, ניתן להוסיף מניות כאלה, לדוגמה LON:BP אבל לא יהיה מידע על הדיבידנדים.

אפשר לייבא קובץ טרנזקציות והיא כבר תעשה את מה שצריך, לא חייבים להקליד אותן בבודדות. כדי להקל על המשימה הזו, אם יש לכם את stockdiv, אתם יכולים לייצא את המידע הזה ב tools and settings, מדובר באותו פורמט בדיוק.

מכיוון שאני לוקח מידע מהאתרים, שימוש ה DATA הוא יחסית גבוה וכמובן תלוי בכמות המניות שיש לכם. למי שיש חבילת גלישה מוגבלת יחסית לשימוש שלו, מומלץ להשתמש ב wifi.

לא העלתי את האפליקציה לגוגל כי מדובר בבטא ולכן אני מבין את מי שיעדיף לא להתקין אותה. מי שכן רוצה להתקין ולבדוק, מוזמן לשלוח הודעה/מייל ואני אשלח לו את קובץ ה apk להתקנה.

תמונות לקינוח:

תודה

quesito

Well-Known Member
שלום
איך מתקדם הפיתוח?

האם יש התקדמות בנושא מניות מחוץ לארה''ב, להם יש חוסר מידע זמין לפעמים של דיבידנדים.
אתה חושב על אפשרות כמו WAZE שיהיה אפשר לשתף מידע ולשדרג את הנתונים ע''י המשתמשים בצורה קואופרטיבית ?

תודה

StockDiv

Active Member
הגירסה כרגע היא 0.9.8b כך שהיו המון תיקונים מאז שפירסמתי את הפוסט פה אבל היא לא מושלמת. בגדול, עושה את העבודה באופן כללי כשאתה "ברחוב" ורוצה להתעדכן. כמובן שהתוכנה לחלונות הרבה יותר comprehensive.

מבחינת מניות מחוץ לארה"ב, הרוב לדעתי יעבוד כל עוד משתמשים בטיקר של גוגל, אולי יהיו כמה ספציפיים שלא יעבדו.

מה הכוונה בלשדרג את הנתונים? אני מעדיף לסמוך על גורופוקוס (שמתקנים מידע במהירות שיא כשמדווחים להם על טעות) מאשר על כל אחד שיוכל לשנות נתון כאוות נפשו.

quesito

Well-Known Member
הגירסה כרגע היא 0.9.8b כך שהיו המון תיקונים מאז שפירסמתי את הפוסט פה אבל היא לא מושלמת. בגדול, עושה את העבודה באופן כללי כשאתה "ברחוב" ורוצה להתעדכן. כמובן שהתוכנה לחלונות הרבה יותר comprehensive.

מבחינת מניות מחוץ לארה"ב, הרוב לדעתי יעבוד כל עוד משתמשים בטיקר של גוגל, אולי יהיו כמה ספציפיים שלא יעבדו.

מה הכוונה בלשדרג את הנתונים? אני מעדיף לסמוך על גורופוקוס (שמתקנים מידע במהירות שיא כשמדווחים להם על טעות) מאשר על כל אחד שיוכל לשנות נתון כאוות נפשו.
תודה על העידכון שלך.
אני מחפש ומתעניין , בנוסף למניות דיבידנדים מארה''ב, במניות מחוץ לארה''ב. זאת בגלל שלא בטוח שארה''ב תמיד יהיה השוק הכי עולה בעולם כמו בשנים אחרונות. (יש מחקרים וגרפים רבים שמראים את התשואה כוללת של שווקים שונים וזה די מחזורי, עם נטיה ליותר תשואה לארה''ב כמובן, הרי זו מעצמה עולמית .)
כמובן שרוב התיק שלי מארה''ב חוץ מי2-3 מניות . אבל זה לא נותן לי שקט מוחלט "לישון טוב בלילה" .

בחזרה לתכנה שלך, הכוונה שלי שאין אתר באנגלית לפחות , כמו SEEKING ALPHA , שיש לו מידע או מכוון למשקיעי מניות דיבידנדים (עולים ולא עולים בהכרח).
מה שיש זה הרבה מאוד בלוגים , בכל מיני שפות, למשל אני קורה ספרדית אנלגית עברית וראיתי כבר איטלקים צרפתים ואולי שוודי. שם אנשים רגילים מנסים לחקור להביא מידע על פעילות חלוקת הדיבידנים של חברות .
השאלה אם אפשר להוסיף ידנית או בעזרת קובץ , מידע מסוגים שונים. אפשר לסמן מידע כזה בתור לא אמין , או אמין , או חצי אמין לפי איזה שהוא ערך מסויים.
למשל יש בלוגים ספרדיים שאני עוקב סגנון DIVIDAAT , ייתכן שגם הם היו מעוניינים בתכנה או פלטפורמה כזאת.
אם זה לא מתאים לכולם הנושא או לפורום כאן אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי כמובן.

StockDiv

Active Member
מה מתאים לפורום ומה לא, דעת יחליט :)

אתה מדבר על בלוג(ר)ים שמפרסמים פוסטים ומאמרים על חברות שמחלקות דיבידנד (גדל). המטרה של התוכנה היא לעדכן אותך במחיר הפורטפוליו שלך (market value) ובהכנסה שלך ממנו (dividends), פירסום של בלוגים ובלוגרים לא כל כך רלוונטי לתוכנה. אני כן יכול לומר שפנה אלי אחד מבעלי הבלוגים שמדברים על הנושא כדי לשאול על שיתוף פעולה אבל ברגע שהוא שמע שהתוכנה בחינם, הוא ויתר על הרעיון (וכנראה צחק מתחת לשפם :) ).

אם לא הבנתי את כוונתך, תגיד :)

quesito

Well-Known Member
מה מתאים לפורום ומה לא, דעת יחליט :)

אתה מדבר על בלוג(ר)ים שמפרסמים פוסטים ומאמרים על חברות שמחלקות דיבידנד (גדל). המטרה של התוכנה היא לעדכן אותך במחיר הפורטפוליו שלך (market value) ובהכנסה שלך ממנו (dividends), פירסום של בלוגים ובלוגרים לא כל כך רלוונטי לתוכנה. אני כן יכול לומר שפנה אלי אחד מבעלי הבלוגים שמדברים על הנושא כדי לשאול על שיתוף פעולה אבל ברגע שהוא שמע שהתוכנה בחינם, הוא ויתר על הרעיון (וכנראה צחק מתחת לשפם :) ).

אם לא הבנתי את כוונתך, תגיד :)
לא הבנת או לא הסברתי טוב. :)
אני מציע דברים ואתה לא חייב לקחת אותם בחשבון כמובן .
לא התכוונתי לפרסם בלוגים. חשבתי שבתכנה אפשר גם לחפש מידע על מניות שאני מעוניין בעתיד ואני לא מחזיק. חשבתי שאפשר להוסיף לשם מידע שלא קיים באתרים כמו SEEKING ALPHA.

quesito

Well-Known Member
אני אוסיף לכאן שאלה: יש אתר שהוא כולל מידע היסטורי פיננסי (בעיקר דיבידנדים) של מניות מחוץ לארה''ב ?
שמעתי פעם על :
morningstar
FINANCIAL TIMES

כמבון בתשלום ?
האם גורופוקוס עם מנוי גם כולל מידע מכל העולם ? אתם אומרים שהם אפילו מתקנים מהר טעיות... יפה

sogi

Member
יש עדכון בנוגע לתאריך שבו האפליקציה צפויה לעלות לגוגל פליי ?

Fortunes

New Member
יפה, עבודה מעולה.
אם תרצה שיתוף פעולה מבחינת הפיתוח, תן PM ;)

למעלה תחתית